גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
עגלת קניות
שם
מחיר
כמות
מחק
לתשלום
הזן את האימייל שלך ולחץ על Go כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה

קייט סרפינג - טיפים לגולש המתחיל

מאמר זה נכתב עבור מתחילים שעברו קורס קייט סרפינג על ידי מדריך מוסמך ורוצים להתמקד בבעיות קטנות על מנת לעלות עוד מדרגה בתהליך הלמידה.

חשוב להקפיד על עבודה מסודרת ונקייה מתחילת הפריסה של הציוד ועד התחלת העליות לגלשן, ככל שנעבוד בפחות לחץ ופזיזות אנו נוכל לבצע יותר עליות ופחות להתמקד בקייט למעלה.

חשוב להרגיש את הקייט בידיים ובטרפז ולנסות להתמקד בזה על מנת שתוכלו לשלוט בקייט גם כשאינכם מסתכלים עליו.

לעבוד על Body Dragging על מנת שנוכל בזמן אמת לחזור לגלשן שלנו בלי צורך לבזבז זמן ואנרגיה מיותרים.

חשוב מאוד להתמקד בסביבה ולא רק בקייט למעלה, אנחנו לא יכולים לדעת מי יפתיע אותנו פתאום משום מקום וצריכים להיות מוכנים לכל דבר.

להכיר את מנגנוני הבטיחות!!! חשוב חשוב חשוב לדעת איך לנתק ולחבר כמו שצריך בחזרה את הקייט על מנת שנוודא שהוא סגור כמו שצריך ובאמת לראות שהכל עובד ולא נתקע.

ציוד מתאים ותקין הוא המפתח להצלחה שלכם, ציוד שלא יתאים ליכולות שלכם עלול לעקב את ההתקדמות ואף לפגוע בה, על מנת לדעת איזה ציוד הכי טוב בשבילך עליך להתייעץ עם המדריך שלימד אותך הוא ידע הכי טוב מה להמליץ לך.

לשים לב למיקום הידיים בבר, אנו רוצים את הידיים כמה שיותר במרכז הבר, כמה שיותר קרוב לחבל Depower על מנת שנוכל להרגיש את המצנח יותר טוב ולשלוט בו בהתאם.

חשוב מאוד להכיר את המגבלות שלכם ולדעת לפי העין האם התנאים מתאימים לכם או לא, לא נכנסים בכל ים ורוח ובשביל זה יש את שאר הגולשים שיוכלו להמליץ לכם האם כדאי להכנס או לא.

לא להכנס לגלוש באיזור עמוס, במידה והגעתם לחוף הניפו את הקייט לאוויר וחפשו מקום יחסית סטרילי שתוכלו להתמקד באימון ופחות בשאר הגולשים מסביב שיפריעו לתהליך.

במידה ואתם מרגישים לא בטוחים אל תתביישו לבקש עזרה ממישהו בחוף! רוב האנשים יעזרו בשמחה זה חלק מהספורט שלנו.