גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
עגלת קניות
שם
מחיר
כמות
מחק
לתשלום
הזן את האימייל שלך ולחץ על Go כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה

קייט סרפינג

גלישה בעזרת עפיפון

מה זה קייטסרפינג – גלישת עפיפונים?

תרגילים והנחיות לגלישה בעזרת עפיפון

קייטסרפינג / kite surfing הוא ספורט אקסטרים ימי, שבו הגולש מחובר לעפיפון גדול ומייצר כוח בעזרת הרוח, אשר מנוצל לגלישה על המים באמצעות גלשן מיוחד. זהו אחד מענפי הספורט הימי המפותחים ביותר כיום. זהו שילוב בין גלישת רוח, wakeboarding, גלישת גלים, והעפת עפיפונים. שילוב זה של כל הענפים מייצר את הספורט האתגרי החם ביותר שיש. גולש קייטסרפינג עומד על גלשן הדומה לוויקבורד. הגולש מייצר כוח משיכה בעזרת העפיפון, אשר מחובר אל גוף הגולש באמצעות ריתמה מיוחדת הנקראת טרפז.

קייטסרפינג / kite surfing נחשב ספורט קל יחסית מבחינה פיזית מאחר והשליטה בעפיפון היא טכנית ולא דורשת מאמץ רב. את הטכניקה רוכשים בקורס קייט סרפינג אשר מלמד בנוסף לתאוריה והוראות הבטיחות גם את השליטה הנכונה בקייט. עפיפון הגלישה מסוגל לייצר המון כוח ולכן חשוב ללמוד ולדעת לשלוט בעפיפון, אחרת הכוח הזה עלול לסכן את המשתמש וגם את העוברים ושבים שבסביבה. מסוכן לנסות להעיף עפיפון גלישה ללא קורס! מסיבה בטיחותית שיעורי קייט סרפינג חייבים להתבצע אחד על אחד ( שיעור פרטי ) וחשוב ללמוד אצל מדריך מקצועי אשר עבר הכשרה מיוחדת להדרכת עפיפונים. קורס קייט סרף או בעברית גלישת עפיפונים.

לרכישה של ציוד גלישת קייט לחץ כאן בכדי לעבור לחנות שלנו

להרשמה לקורס גלישת קייט או לשיעורים פרטיים בצפון לחצו כאן

להרשמה לקייטנת הגלישה שלנו בחופשת הקיץ לחץ כאן 

 

מטרת קורס קייט סרפינג:

התלמיד ישלוט בקייט ויצליח לגלוש מספר מטרים בצורה עצמאית ללא צורך בעזרת המדריך, כל זאת תוך הקפדה על עבודה נכונה ובטוחה. בכדי להבטיח את השגת המטרה בסוף כל קורס קייט סרפינג המדריך עורך לתלמיד מבחן (טסט) שבו הוא מוודא שהתלמיד הגיע לרמה הנדרשת, במידה והתלמיד לא עומד ברמה הנדרשת הוא ייקבל שיעור נוסף חינם על חשבוננו.

שיטת העבודה:

קורס קייט סרף בנוי בצורה כזו שתבטיח לתלמיד מקסימום זמן תירגול עם העפיפון ובמהלכו התלמיד רוכש מיומנות בסיסית שתאפשר לו לשלוט בעפיפון בצורה מיטבית בפרק הזמן שמוקצב לקורס. המדריך מתמקד בתרגילים החשובים ביותר להצלחת הגלישה ומתן דגש על טעויות אשר נפוצות אצל מתחילים, ולא מבזבז את הזמן של השיעור בתרגילים שלא משיגים את המטרה.

במהלך קורס מדריכי קייט סרף בווינגייט המדריכים לומדים לעבוד בשיטת הדרכה ייחודית שפותחה על ידי גיל הורביץ במשך שנים רבות בהן עסק בהדרכה, שיטה שהוכחה כיעילה לאחר שנבדקה על מאות תלמידים שלמדו לגלוש בזכות שיטה זו, באותה שיטה בדיוק מלמדים היום אצלנו במועדון סרף-סייקל.

בשיטה זו מפרקים את תהליך לימוד הגלישה למספר רב של פעולות ותרגילים קטנים שהמטרה שלהם היא לתרגל את החניך על כל פעולה בנפרד. לאחר שהחניך לומד לבצע את התרגילים הקטנים ועומד בהישג הנדרש, המדריך מחבר בין התרגילים ועובר הלאה לתרגילים חדשים ומורכבים יותר, רק שהפעם לתלמיד יש כבר יותר נסיון ושליטה בקייט והוא מסוגל להתמודד איתם בצורה יעילה יותר. לקראת סוף הקורס על התלמיד להשתמש בכל היכולות והמיומניות אותן רכש במהלך הקורס ולתרגל גלישה עם עפיפון באופן עצמאי על הגלשן. בכדי להתרשם מיעילות שיטת ההדרכה שבה אנחנו מלמדים מצורף הסרטון הבא שצולם והופק על ידי בית הספר לגלישה סרף סייקל שבקרית ים.

הסרט מציג פרק אחד שלומדים בקורס קייט סרפינג בכל הקשר להנפת קייט מהמים, הסרטון זכה ליותר מ-16,000 צפיות (!) ולשבחים רבים בכך שעזר לגולשים רבים שלא ידעו להניף עפיפון מהמים למרות שעשו קורס במקום אחר. 

 


מבנה קורס קייט סרפינג:

קורס קייט סרפינג בנוי משלושה שיעורים שבהם התלמיד מתרכז בכל פעם בפיתוח יכולות חדשות. במהלך השיעורים המדריך נעזר בציוד גלישה שנועד במיוחד ללימוד קייט סרף, ובנוסף משתמש בעזרי הדרכה מגוונים נוספים.

השיעור הראשון - חלקו הראשון תאורטי ומועבר בכיתה, ובחלקו השני מתנסים בהעפת עפיפון אימון- Trainer, אשר השליטה בו דומה לשליטה בעפיפון גדול.
השלב השני - שיעור חוף- בו התלמיד לומד כיצד לנפח ולחבר את העפיפון, הנפת העפיפון ואת עיקרי השליטה בו. 
השיעור השלישי - שיעור ים- בו נכנסים למים עם העפיפון בפעם הראשונה. בשיעור זה נלמד כיצד להניף עפיפון אשר נפל למים, ונשתמש בכוח העפיפון על מנת לעמוד על הגלשן ולהתקדם מספר מטרים. בסוף שיעור זה מבוצע "טסט" לתלמיד, אשר מהווה את החותמת לכך שהתלמיד ברמה הנדרשת לסיים את הקורס ולהתחיל להתאמן בכוחות עצמו.

 

מה אני מקבל בקורס קייט סרפינג? 

מעבר להדרכה שמקבלים בקורס במהלך קורס גלישת עפיפונים בסרף סייקל התלמיד משתמש בכל הציוד ללא עלות נוספת. הציוד כולל: גלשן קייט , עפיפון לגלישה עם באר וחוטים , אפוד ציפה והגנה , קסדה לשמירה על הראש. בזמן השיעור ניתן לשמור את מפתחות הרכב וחפצים יקרי ערך במועדון. בנוסף מקבל החניך דף עזר לתלמיד שמלווה אותו במהלך הקורס ומשרת אותו גם לאחריו.

 

למה חשוב ללמוד בבית ספר עם מדריך מיקצועי?

אצלנו כל המדריכים העוסקים בלימוד קייט סרפינג הם מדריכים מקצועיים שעברו הכשרה מיוחדת להדרכת קורס קייט סרף של לפחות 56 שעות (חלקם יותר). אנו מאמינים שלא מספיק לדעת לגלוש בכדי ללמד גלישה, ועל המדריך להיות גם בעל יכולות הדרכה מעבר לידע שלו בגלישה. אנחנו יודעים שלא תמיד הגולש הטוב ביותר הוא המדריך הטוב ביותר, ולכן אנו מקפידים על העסקת מדריכים מקצועיים בלבד אשר למדו לא רק את שיטת ההדרכה אלא גם שיטות ומתודולוגיות של הדרכה נכונה. בקורס קייטסרפינג התלמיד ילמד את תאורית הקייט, העפת טריינר (עפיפון קטן), העפת עפיפון גדול במים ובחוף, הנפה והורדה של עפיפון גדול, כללי בטיחות ועמידה על גלשן.

מצגת בטיחות בקייט סרפינג להורדה 

עלות קורס קייט סרפינג / קורס גלישת עפיפונים היא כ-1800 לקורס בן מינימום 6 שעות (3 מפגשים של שעתיים) 


מדוע כדאי לי ללמוד גלישה במועדון הגלישה סרף סייקל בקרית ים?

ישנן סיבות רבות למה לבחור ללמוד לגלוש במועדון הגלישה "סרף סייקל" בקרית ים. בכדי ללמוד גלישה בעזרת עפיפון יש צורך בחוף חולי רחב אשר יאפשר לתלמיד מרחב תמרון לבצע טעויות בזמן הלימוד מבלי לסכן את עצמו, את הסביבה או את הציוד שלו. בחוף הגלישה בקריות יש רצועת חוף רחבה ומתאימה במיוחד ללימוד קייט סרף. מכל אזור חיפה הקריות והצפון, לימוד גלישה בקריות היא הבחירה הבטוחה והנכונה גם בזכות תנאי החוף וגם בשל תנאי הרוח.

מועדון הגלישה בקרית ים ממוקם במרכז מפרץ חיפה בנקודה שבה הרוח המערבית היא חזקה משמעותית ביחס לרוח בכל הארץ. רכס הכרמל שנמצא ממערב לחוף גורם לרוח המערבית במהלך כל הקיץ לזרום לאורך ההר להגביר את עוצמתה ולהישפך בדיוק בנקודה שנבחרה להקמת המועדון. בזכות סיבה זו הגולשים בקרית ים נהנים מרוח חזקה משמעותית ביחס למקומות אחרים בארץ, וכהוכחה לכך ניתן למצוא גולשים מכל קצוות הארץ אשר באים להתארח במועדון בימים אלו. לאורך כל ימי הקיץ ניתן לקיים שיעורי גלישה איכותיים בזמן שבכל הארץ מחכים לרוח בכדי לקיים שיעורים.

כמו בהרבה מועדוני קייט גדולים בעולם גם אצלנו גולשי הקייט נהנים מתנאים ייחודים אשר הופכים את חווית הגלישה במועדון למהנה יותר ופשוטה יותר, במועדון הגלישה התלמידים נהנים מדשא, מקלחות חמות, מטבחון, מים זורמים, שמירת חפצים, חניה חינם במקום בטוח, יחס חם ואדיב שכמובן נמשך גם לאחר סיום קורס קייט סרף. 


מה קורה איתי לאחר הקורס?

בסוף הקורס החניך יודע את כל מה שהוא צריך לדעת על מנת להמשיך את הדרך ללא עזרת המדריך, כמובן שיש עוד הרבה ללמוד גם לאחר שהקורס מסתיים, אבל לתלמיד יש את הכלים להמשיך ולהתמודד לבד. לאחר הקורס לא ניתן להשכיר ציוד קייט סרפינג ולכן מי שמעוניין להמשיך צריך לרכוש ציוד על מנת שיוכל להתאמן.

מהיכן ניתן וכדאי לרכוש ציוד לגלישה?

בחנות הגלישה שלנו יש ציוד קייט סרפינג למכירה ממבחר חברות הגלישה המובילות בעולם. במלאי יש לנו ציוד קייט חדש אותו אנו מייבאים באופן בלעדי ויש ציוד יד 2 משומש שאנו מוכרים לתלמידים שלנו. מומלץ מאוד לרכוש ציוד גלישה ישירות מהחנות ולא מאתר יד שניה וכדומה מאחר ורכישה בחנות מבטיחה לכם שהציוד אותו תקנו הינו תקין וכמו כן יש  אחריות מסויימת שאתם מקבלים על כל מוצר.  בנוסף לקוחות החנות יהנו מתמיכה וטיפים מקצועיים נוספים שיחלקו להם צוות המדריכים שלנו בזמן האימונים העצמאים בחוף .

להרשמה לקורס לחצו כאן או לפרטים נוספים בטלפון 04-8444473