גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
עגלת קניות
שם
מחיר
כמות
מחק
לתשלום
הזן את האימייל שלך ולחץ על Go כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה

הצוות

באש ובמים - אך בעיקר במים! :)

גיל הורביץ

מנהל של מועדון הגלישה סרף סייקל Surf Cycle קרית ים
גיל הורביץ האיש והים
"הכול התחיל אצלי עוד בגיל מאוד צעיר . עליתי על גלשן רוח ונהנתי כל כך מהאתגר, אהבתי את הסיפוק שיש בהצלחה וגם את רעש הגלים, כל אלה עשו לי את זה ומיד ידעתי שזה מה שאני רוצה לעשות! במרוצת הזמן הפכתי להיות בין המובילים בתחום הגלישה..."

אז מי אתה גיל הורביץ ?
גיל גולש מאז שנת 1992 עם נסיון של שנים רבות בעבודה בחנות גלישה כמנהל מכירות וכמדריך עם הרבה נסיון מעשי כגולש רוח תחרותי בדגם אולימפי. החל משנות ה- 2000 גיל הורביץ הפך להיות כאחד מגולשי הצמרת בארץ בגלישת קייט סרפינג. כשגלישת הסאפ הגיע לישראל גיל כמובן נכנס לתחום והתמקצע בו והקים קבוצת חתירה גדולה בקרית ים ולימד גולשים רבים את רזי המקצוע 

גיל חי ונושם את תחום הגלישה ומאמן קבוצות נוער וילדים לתחרויות גלישה ארציות. לצד כל זה הספיק ללמוד תואר שני במנהל עסקים , תואר ראשון כמהנדס חשמל ואלקטרוניקה ,תעודת הוראה תעודת מדריך שייט – בווינגיט. כיום הוא משמש כיו"ר עמותת גולשי העפיפון בישראל במסגרת תפקידו הוא גם מרצה במכללת ווינגיט בקורס מדריכים לקייטסרף ומשמש כמרצה למורים לחינוך גופני בהתמחות הימית של מכללת אוהלו ולאחרונה אף מונה להיות ראש ההתמחות במכללה.

בצבא שירת בשירות קרבי ביחידת חי"ר מובחרת ועד גיל 40 שירת במילואים כמפקד מחלקה ולוחם, לאחרונה הפסיק להתחרות אבל יש במה להתגאות, טעימה של חלק מההישגים בתחום:
מקום ראשון בתחרות קייט רייס אולימפי בקרית ים - 2012
מקום ראשון בתחרות קייט רייס אולימפי בשדות ים  2012
מקום ראשון בתחרות סופר קרוס 2009 בקייט סרף שנערכה בהרצלייה .
מקום ראשון בתחרות סופר קרוס 2009 בקייט סרף שנערכה בכינרת לשעבר סגן אלוף ישראל לנוער בגלישת רוח דרם רייסבורד, גם כמאמן רכש מוניטין רב כמי שהכשיר את בני הנוער שהפכו להיות גולשי הרוח הטובים בעולם :

יואב עומר אלוף העולם ISAF לנוער עד גיל 17 בדגם RSX וספורטאי השנה לשנת 2015
יואב כהן אלוף העולם רישמי ISAF בגלישת רוח לילדים בדגם ביק 6.8
יעל פז אלוף העולם לנוער בגלשן רוח אולימפי RSX עד גיל 19
רוני שקד סגנית אלופת העולם לשעבר בגלישת רוח בדגם מיסטרל

 

                   
ערן להט בתאל שפיגל בן ססי