גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
עגלת קניות
שם
מחיר
כמות
מחק
לתשלום
הזן את האימייל שלך ולחץ על Go כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה

תיקון קייטים

 תיקון קייטים מקצועי ואיכותי

מועדון הגלישה סרף סייקל מעמיד לרשותכם חנות לציוד גלישה אשר בה גם מבוצעים תיקונים מגוונים. בין היתר אנו מבצעים תיקון קייטים עבור מצבים שונים של תקלות ופגיעות בכל החלקים, החל בגלשן ועד לעפיפון עצמו. התיקונים נעשים על ידי אנשים שחיים ונושמים את הים, בעלי ניסיון עשיר בקייטסרפינג, שכבר ראו וחוו בעצמם קשת רחבה של תקלות. במקרים רבים נוכל לבצע תיקון בעלויות נמוכות בהרבה מאשר קניית קייט חדש, ואם לא – תמיד תוכלו להיעזר בחנות שלנו בשביל לבחור את הציוד הנדרש עבורכם, ואף לראות ציוד איכותי ביד שנייה המוצע כמובן במחירים זולים יותר.

 

כמה מילים על תיקון קייטים

כידוע, קייטסרפינג הוא ספורט בו מופעלים לא מעט עומסים על ציוד הגלישה, שצריך להתמודד עם הרוחות שהן לעיתים עזות, עם משבים מפתיעים, עם קפיצות ונחיתות שמייצרות עומס על הגלשן וכדומה. הציוד עצמו מורכב ממספר אלמנטים מרכזיים ובהם הגלשן המאפשר רכיבה בשני כיוונים בזכות ארבע החרבות, מוט ההיגוי שנקרא בר ועימו שולטים בקייט באמצעות החוטים, רתמה המכונה טרפז שאליה מוט ההיגוי מחובר, וכן משאבה שמנפחת את הבידונים של הקייט.

 

העפיפון עצמו מורכב כאמור מכמה בידונים שאליהם דוחסת המשאבה את האוויר בלחץ מסוים, המסייע בשמירה על יציבות וכן למניעת שקיעה עקב נפילה במים. העפיפון, שנקרא גם חופה, מעביר את זרימת האוויר מהחלק הראשי אל האחורי, ונעשה קמור בהתאם לכיוון הרוח. ישנם סוגים שונים של קייטים בימינו כאשר רובם מורכבים מחמישה חוטים וישנם עיצובים שונים המשתנים מבחינת הכוח שהם מעניקים לגולש וסגנונות הגלישה שמתאימים להם.

 6ללא שם_20200220140016.455.png

אי לכך, תיקון קייטים עשוי לכלול שורה ארוכה של פעולות הקשורות לתקלות ברכיבים השונים. כך לדוגמא, לעיתים קרובות יש לבצע תפירה של קייטים עם תיקון בריחת אוויר מקייט, אשר יכולה להיגרם גם עקב שסתום של קייט דולף. כמו כן, ישנם מקרים בהם צריך לבצע תיקון בגלשן בשל פגיעות הנגרמות למשל מהיתקלות בסלעים, פיצוצים בשכבות בגלל דריכות חזקות של כפות הרגליים, וכן הלאה.

 

רוצים לקבל עוד מידע על תיקון קייטים? בכל שאלה בנושא אנו נשמח לעזור ולסייע בהתלבטויות, אז אתם מוזמנים לפנות אלינו באימייל Info@Surfo.co.il או בטלפון 04-8444473.