גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
עגלת קניות
שם
מחיר
כמות
מחק
לתשלום
הזן את האימייל שלך ולחץ על Go כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה

קארבר

קארבר – לגלוש גם מחוץ למים

הסקטבורד הינו כלי תחבורה פשוט, מהנה ויעיל. במרוצת השנים הסקטבורד הקלאסי עבר שינויים ושדרוגים רבים וכיום ניתן להשיגו מחומרים מורכבים, גלגלי סילקון, מסבים קרמיים ועוד. הוא  משמש ככלי תחבורה נוח, קטן וקל, שמסייע 

201612615139_20201123230014.593.jpg

להגיע ממקום למקום בנוחות ובמהירות יחסית. הכלי פשוט לשימוש בסיסי, ואילו חובבי ספורט ואדרנלין יוכלו לנצלו לקפיצות ולתרגילים מרהיבים. רכיבה על סקטבורד עוזרת מאוד לשמור ולפתח שיווי משקל, וכמו כן תורמת לקואורדינציה ולהתמצאות במרחב. מקובלים מספר סגנונות רכיבה כאשר הנפוצים שבהם – לונגבורד, פריסטייל וכמובן קארבר.

קארבר צובר תאוצה ופופולריות בקרב גולשים שכן הוא מדמה גלישה ומאפשר לגולשים להתאמן בגלישה גם מחוץ למים, ובכך לשפר ולתרגל טכניקות גלישה "על יבש". קארבר ישראל הינו סקטבורד ייחודי שפותח בעיקר עבור גולשים, הוא מתוכנן כך שיוכל לדמות את תנועות הגלישה מחוץ למים ובכך מאפשר לגולשים להתאמן ולהשתפר, ולהפוך לגולשים טובים יותר בזמן קצר יותר. קארבר נחשב ללהיט שנמכר בעולם כולו וגם בארץ והוא משמש גם כסקטבורד לכל דבר, והרכיבה על גביו מהנה ומרגשת כאחת.

כיצד לבחור ולרכוש קארבר?

ניתן להשיג מספר דגמים של סקטבורד מסוג קארבר, רובם מציעים לוח עץ מעוצב ורחב, המזכיר צורה של גלשן קטן. חלקו הקדמי של הקארבר קצר יותר בדרך כלל, והאף יושב ממש מעל הציר על מנת לאפשר תנועות רגליים ותמרונים המזכירים גלישת גלים אמיתית. קארבר בדרך כלל מציע מרכז כובד נמוך ומשקל קל, על מנת לאפשר תמרונים מהירים ובמאמץ נמוך יחסית. לאלו המחפשים קרוור מחיר הינו רק פרמטר אחד שיש לקחת בחשבון, ועל מנת ליהנות ולהפיק את המקסימום מהכלי כדאי לשים דגש על איכות והתאמה אישית. כדי שתוכלו להתאים לעצמכם קארבר מושלם, תוכלו לבחור לוח, צירים וגלגלים המותאמים באופן אישי למידותכם ולצרכים שלכם.

במועדון הגלישה סרף סייקל תוכלו למצוא מספר דגמים של קארבר לגולשים חובבים ומקצועיים שרוצים ליהנות גם מחוץ לים ולשפר טכניקות ומיומנות "על יבש". אתם מוזמנים לחנות הגלישה המקצועית והגדולה ביותר בצפון, על מנת לראות ולהתרשם ממגוון המוצרים והציוד המוצעים במקום. לחצו כאן לסקירת כלל המוצרים והשירותים המוצעים בחנות שלנו, או צרו קשר בטלפון – 04-8444473