גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
עגלת קניות
שם
מחיר
כמות
מחק
לתשלום
הזן את האימייל שלך ולחץ על Go כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה

סאפ למתחילים

קורס סאפ למתחילים בסרף סייקל

בשנים האחרונות הולך ותופס הסאפ מקום נכבד בתור ספורט ימי מוביל, האהוב על בני כל הגילאים, בנים ובנות כאחד. כידוע, מדובר בווריאציה ספורטיבית של החסקה המסורתי, כאשר הסאפ יותר מהנה ומקנה חוויית גלישה מהירה, קלה ומהירה יותר. יחד עם זאת, כמו כל ספורט ימי גם את סוג הגלישה הזה כדאי ללמוד ממי שיודע, ולקחת קורס סאפ למתחילים.

 

אבל למה דווקא סאפ?

אחרי שתלמדו ותדעו לגלוש על סאפ תתחילו ליהנות מכמה יתרונות מיידיים ומצטברים. קודם כל, מדובר בתחביב ספורטיבי מהנה שמחזק את הקשר אל הים, עם הרבה שקט, רגיעה ושלווה. יחד עם זאת, לא מדובר סתם ברביצה או שכיבה על "מזרון ים" אלא ספורט של ממש המצריך אתכם לחתור באמצעות המוט הייעודי, ובכך להזיז את הגלשן על פני המים. עקב כך, חתירת הסאפ תורמת להוצאת אנרגיה, לחיטוב הגוף ולהורדה במשקל, ובתוך כך מחזקת את השרירים, משפרת את שיווי המשקל, את הריכוז והמיקוד. זהו ספורט המפעיל למעשה את כל השרירים בגוף, משפר את הסיבולת האנ-אירובית, את הכוח המתפרץ, את הכושר האירובי, את היציבה ועוד.

 

כאמור, מדובר בספורט רגוע ושליו בדרך כלל, אך אין בכך לומר שהוא נטול התרגשות ובהחלט אפשר לקחת את הספורט הזה גם אל מקומות מלהיבים יותר של גלישה על הגלים. אולי יש לכם מעט חששות מספורט ימי ואיך תסתדרו איתו, אבל הבשורות הטובות הן שחתירה על סאפ היא קלה מאוד. גם ילדים, גם בוגרים, גם גברים וגם נשים לא יתקשו לשלוט בכלי הזה ולא צריך יכולות פיזיות או ידיעות מיוחדות על הים או על הספורט הימי. ומעל לכל, זהו תחביב המשלב בין רגעים מופלאים של שלווה ובדידות בתוך הים, לבין פעילות מהנה עם חברים והמשפחה.

 

נרשמים לקורס סאפ למתחילים

אנו מזמינים אתכם להירשם אל קורס סאפ למתחילים המתאים לכל הגילאים החל מ- 9 שנים, עם שיעורים בני שעה שכוללים את כל מה שצריך לדעת על הגלשן, המצוף והציוד הנלווה, וכמובן גם תרגול של הגלישה עצמה ולימוד כל היסודות הנדרשים. כל זאת בבית הספר הותיק והמוערך לגלישה בחופי קריית ים שמעניקים תנאים אידיאלים לסאפ בזכות הגלים המסודרים שנוצרים בקצה מפרץ חיפה.

 

לפרטים נוספים והרשמה לקורס סאפ למתחילים, הנכם מוזמנים לפנות אלינו באימייל Info@Surfo.co.il או בטלפון 04-8444473.

 

 

SUP_20200119122920.324.png