0סל קניות
שם מחיר מחק כמות
בית ספר וחנות גלישה בקריות מי אנחנו חנות חדשות מקצועות עמותה גלריה מזג אוויר יצירת קשר
צור קשר
הודעתך נשלחה בהצלחה
 

התחרות השניה לזכרו של אורי כהן בגלישה

קרית ים 2 דצמבר, 2013

ביום שישי האחרון התקיימה במרכז הימי בק.ים תחרות גלישה השניה לזכרו של אורי כהן.

אורי היה גולש כישרוני וחביב בקרב הגולשים בקריות,בחייו אורי הספיק לגלוש בסרי לנקה ואף להפגש עם אלוף העולם בגלישת גלים קיילי סלייטר לספר לו את סיפורו על המלחמה בסרטן ולקבל ממנו מתנה את גלשנו האישי.

אורי נכנע למחלת הסרטן לפני שנה,ומאז משפחתו וחבריו הקרובים פועלים בכדי להנציח את זכרו בדרך שכה אהב.

 במרכז לחינוך ולספורט ימי שנמצא בקרית ים הוקם מבנה לזכרו של אורי ובמהלך האירוע הוסר הלוט מהמבנה בנוכחות ראש העיר – דוד אבן צור, משפחתו של אורי ונציגי עמותת מעופפי הים שמפעילה את המקום.

 

התחרות התקיימה במזג האוויר מושלם לגולשים עם גלים גבוהים שהגיעו כאילו בהזמנה לאחר יותר מחודש ללא גלים,

בתחרות השתתפו כ 150 משתתפים, פי שלוש יותר מאשר בשנה שעברה כאשר הבולט מבינהם הוא האלוף האולימפי, מדליסט הזהב והארד היחיד בארץ – גל פרידמן , הגולשים התחרו במספר דגמים, גלישת גלים , סאפ בגלים וSUP RACE .

 בסוף התחרות חולקו גביעים ופרסים רבים למנצחים ולמשתתפים בתחרות, בהגרלה שבה הוגרלו עשרות פרסים בשווי אלפי שקלים בראשם גלשני גלים שנתרמו ע"י חברת פיוטשרגלייד.

להלן התוצאות

 סאפ רייס נוער עד 18 :

1)     אסף שצקי – גן שמואל

2)      סאמר וואחש

3)      ליאם שגב – חרב לאת

 

סאפ רייס  ילדים עד 13 :

1)     ליאם שגב – חרב לאת

2)      רוי הילל – קיסריה

 

סאפ רייס נשים :

1)     דנה סולב – עין איילה

2)      מיכל משיח - מכמורת

3)      שושי גולדשטיין – עתלית

 

סאפ רייס 14 גברים :

1)     איציק חורש – תל אביב

2)      גל פרידמן – שדות ים

3)      פבל רביץ - קיסריה

 

סאפ רייס 12.6 גברים :

1)     לירן מחלב – בית שמש  

2)      ישראל אלמלייך – רמת גן

3)      אייל שלף – תל אביב

 

סאפ רייס עממי:

1)     ישראל אלמלייך – רמת גן

2)      מירון אקמן -

3)      עופרי ארגוב – גבעת עדה

 

סאפ רייס סניורים :

1)     עוזי מסיקה – חדרה

2)      צחי האוס – בית ינאי

3)      אופיר רם - חיפה

 

סאפ גלים נשים :

1)      שושי גולדשטיין – עתלית

2)      דנה סולב – עין איילה

 

סאפ גלים נוער עד 18 :

1)      סאמר וואחש

2)      רוי הילל - קיסריה

3)      דן פרידמן - כרכור

 

סאפ גלים מקצועניים :

1)      עומרי חצור – ראשון לציון

2)      איציק חורש – תל אביב

3)      אילן שרייבר – שדות ים

4)      דיייב גל – מעגן מיכאל

 

גלים ילדות : של אלמוג

1)      אבישג דוד – קרית ים

2)      שחר שניאור - כרמיאל

3)      נועם הנדלר – קרית ביאליק

 

גלים ילדים: של אלמוג

1)     עומר אלשק – קרית ביאליק

2)     מקס פולוצינסקי – קרית ים

3)     ניב שקיר – קרית ים

4)     שחר ססי – קרית חיים

 

גלים נערות:

1)      יובל כהן - קרית ים

2)      דאשה פורמן - קרית ים

3)      לירון ידידיה – קרית ים

 

גלים נערים:של אלמוג

1)     ריף שחף – מעגן מיכאל

2)      דור ברקאי -

3)      מתן 

4)      יוסף לוי - קרית ים 

 

סאפ גלים סניורים:

1)      צחי האוס – בית ינאי

2)      אופיר רם - חיפה

3)      עומר דיאמנד – תל אביב

4)      מיקי דריי – קרית חיים

גלים סניורים :

1)      מיקי קוק – תל אביב

2)      יוסי פרץ – קרית חיים

3)      יוני קטלן -

 

גלים מקצוענים:

1)     עידן סויסה -

2)      שקד זוהר- רופין

3)      צור ארקין- רופין

 

גלים נוער:

1)     צור ארקין- רופין

2)      ניר מלכה- עכו

3)      רוני שינגרד-

 

גלים נערות :

1)     יעל ממן - חיפה

2)      אפרת רז- חיפה

3)      תאי צרור - חיפה