גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
עגלת קניות
שם
מחיר
כמות
מחק
לתשלום
הזן את האימייל שלך ולחץ על Go כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה

גלישת גלים מתחילים

גלישת גלים למתחילים – מה חשוב לדעת?

גלישת גלים היא אחת מהפעילויות הספורטיביות הכיפיות ביותר שיש. גם אתם חוששים מהים, גלישת גלים היא הזדמנות מצוינת להסתגלות והתאהבות בים, תוך כדי שיפור הכושר הגופני – תהליך שבו ההנאה מובטחת כבר מהרגע הראשון. תחושת הריגוש שתציף אתכם כשתגלו את החיבור עם הגלשן לגלים, לרוח ולרחשי הים, תהיה בלתי נשכחת ויש אשר שיעידו שאף ממכרת. חשוב לדעת שגלישת גלים דורשת בהתחלה הרבה אימון והתנסות עד שתצליחו "לתפוס את הגלים" ולרכב עליהם בטבעיות. אז מה חשוב לדעת על גלישת גלים למתחילים?

imageedit_10_7148130594_20210207133159.042.png

imageedit_8_2669490196_20210207133158.526.png

מהי גלישת גלים?

גלישה היא ספורט ימי שבו עומדים על הגלשן וגולשים באמצעותו על פני הגלים, כאשר המטרה היא לנצל את הגל בתנועתו, לרכב ולהתקדם עליו עד שהוא נשבר. הגלישה בארץ נעשית בים התיכון, אשר מבטיח גלים קטנים יותר ביחס לאלה שלחופי האוקיינוס. הרוחות המתאימות ביותר לגלישת גלים בישראל הן רוחות מערביות או דרום-מערביות. מכיוון שבישראל ישנם ימים עם מזג אוויר נוח גם בחורף, ענף גלישת הגלים מאפשר ליהנות מהים ולגלוש לאורך כל השנה.

עם איזה גלשן כדאי להתחיל?

את סוג הגלשן יש להתאים לרמת המקצועיות של הגולש/ת. גלשנים עבור גלישה למתחילים יהיו לרוב מסוג של גלשנים ארוכים (Long Board) בעיצובים קלאסיים, אשר מתאימים יותר לתהליך הלמידה וחיזוק האמון של הגולש בים. אורך הגלשן המומלץ לגולשים מתחילים הוא אורך של גלשנים המיועדים ללימוד גלישה, אשר יותאם לפי מבנה הגוף והגובה שלכם.  בנוסף לגודל הגלשן, חשוב לשים לב גם לחומר שממנו הוא עשוי. עבור גלישת גלים מתחילים מומלץ לבחור גלשן עבה ובעל נפח, כמו גם עם יכולת ציפה גבוהה, על מנת לתרגל היטב את המיומנויות החשובות בגלישת גלים.

מיומנויות חשובות בגלישת גלים

לימוד נכון ומקצועי של גלישת גלים, לפחות בתחילת הדרך, יקנה לכם מיומנויות חשובות מאוד אשר ילוו אתכם לאחר מכן. לכן, כדאי לשקול לרכוש את המיומנויות הבסיסיות של גלישת גלים בקורס מקצועי או שיעורים פרטיים אצל מדריך מוסמך. בקורס תלמדו את הבסיס להיכרות ולטכניקות חתירה עם הגלשן. כמו כן תלמדו טכניקות לתפוס גלים, לעבור ממצב שכיבה לעמידה על הגלשן, ואף תתנסו בכך בעצמכם. למידת המיומנויות הללו ממדריך מקצועי יועילו לכם גם להתנסות בחיבור עם הגלשן, לנווט עמו על פני הגלים, ולא פחות חשוב – לדעת איך ליפול ממנו. המיומנויות שתרכשו יפתחו את החוזק הגופני והנפשי שלכם בתחילת הדרך.

מחפשים גלשן גלים או שיעורי גלישה למתחילים?

במרכז הימי ומועדון הגלישה סרף סייקל, מועדון הגלישה הגדול ביותר בצפון, תוכלו למצוא מגוון חוגים, קורסים ושיעורי לימוד פרטיים של גלישת גלים למתחילים. כמו כן, תוכלו למצוא ציוד גלישה לגולש המתחיל בחנות הגלישה, המציעה ציוד גלישה יד ראשונה ושנייה של החברות הטובות בעולם.

פנו אלינו ונשמח להתאים את השיעורים והקורסים של גלישת גלים למתחילים, ואת הציוד המתאים ביותר עבורכם – סרף סייקל הוא מועדון הגלישה הגדול ביותר בצפון, הפועל על מנת להשפיע ולשפר את דרך החיים של אלו שעוברים דרכנו, שבעה ימים בשבוע בקיץ ובחורף, ומציע מגוון עצום של פעילויות ספורט וחינוך ימי, כגון קייט סרפינג, גלישת גלים, סאפ, גלישת רוח, בוגי ועוד. נשמח לשמוע מכם! באתר, בדוא"ל: info@surfo.co.il, או בטלפון: 04-8444473.

2_20210207135341.047.jpg