גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
עגלת קניות
שם
מחיר
כמות
מחק
לתשלום
הזן את האימייל שלך ולחץ על Go כדי להתחיל בתהליך שחזור הסיסמה

גלישה בחורף

ציוד גלישה בחורף

אם תשאלו גולשים מנוסים הם בוודאי יגידו לכם שאין כמו גלישה בחורף. נכון שהמים יותר קרים וכך גם הרוח, אבל הים כולו שלך עם כל השקט והמרחבים שרק תרצה, בלי רוחצים, בליינים ועם מעט גולשים אחרים. יחד עם זאת, עבור אנשים שעושים את צעדיהם הראשונים בתחום, או שוקלים להתחיל ולהירשם לשיעור, קורס או חוג גלישה, ההתלבטות לגבי העונה הקרה ברורה ומובנת.

 

במועדון ובית הספר סרף סייקל מעניקים מענה שלם גם לעונה הקרה. המועדון שלנו פעיל בכל ימות השנה, כולל בחורף, ומציע שורה ארוכה של קורסים, חוגים, קייטנות ושיעורים אישיים ובקבוצות, החל מגלישת גלים וחתירת סאפ, ועד לגלישת רוח, קייט סרפינג ועוד. בתור גולשים מקצועיים אנו בהחלט מודעים להתלבטויות של אנשים בוגרים ושל הורים לילדים לגבי גלישה בחורף, ולכן חשוב לנו לומר כמה דברים לגבי הציוד.

 

ללא שם14_20200220142423.951.png

התמודדות עם התנאים והקור

קודם כל גלישה בחורף מאתגרת עקב טמפרטורת המים שיכולה לרדת עד לסביבות השש עשרה מעלות, ולכך מצטרפות הרוחות שמקררות עוד יותר את הגוף. יחד עם זאת, לתנאי הקור ישנם מספר פתרונות בדמות ציוד הולם. כך למשל, חולצות ובעיקר חליפות גלישה מהוות פריט אידיאלי, השומר על חום גופו של הגולש על ידי יצירת חיץ מחומרים שונים של החליפה. בעיקרון, המטרה היא לשמר את המים קרובים אל הגוף וכך הם מתחממים ממנו, אך נותרים בתוך תחום החליפה, ולכך מצטרפות לעיתים בועיות אוויר בתוך החליפה שמעניקות בידוד נוסף. בעיקרון, ככל שהמים יותר קרים (הים התיכון, אגב, לא קר במיוחד) וככל שיש נטייה אישית לסבול מקור, כך עדיף שהחליפה תהיה עבה יותר – אם כי יש לקחת בחשבון שהעובי משפיע על חופשיות התנועה במידה מסוימת.

 ללא שם15_20200220142654.798.png

מלבד החליפות והחולצות, בחנות המועדון  שלנו (גם דרך האתר), ניתן להזמין נעליים ששומרות על אצבעות הרגליים מפני תחושה של קיפאון, ואותו הדבר לגבי כפפות ייעודיות לכפות הידיים. בחנות תמצאו גם כובעים המתאימים לכל הגילאים ובכל המידות, שהינם חשובים לשמירת חום הגוף שחלק נכבד ממנו אובד למעלה. מעבר לכך, ניתן להקל על אתגרי הגלישה בחורף באמצעות אכילת מזון שמעניק מספיק אנרגיה, שתיית משקה חם ושמירה על יובש וחום הגוף אחרי שיוצאים מהים.

ללא שם16_20200220142857.110.png

לפרטים נוספים על קורסים, שיעורים וציוד גלישה בחורף, הנכם מוזמנים לפנות אלינו באימייל Info@Surfo.co.il או בטלפון 04-8444473.